PŘEDPRODEJ NA SLAVNOSTI PIVA KAMÍNKA SPUŠTĚN!


PŘEDPRODEJ NA SLAVNOSTI PIVA KAMÍNKA SPUŠTĚN!

Jen do 31. 12. 2017 nebo do vyprodání 500 ks můžete od teď koupit permici za 490 korun nebo jednodenní vstupenku 290 korun.
A jestli se teď rozmýšlíte, kterou variantu vyberete, připomínáme, že letos startujeme slavnosti už ve čtvrtek a vstup na zahajovací program je s permanentkou ZDARMA! Samostatně bude možné vstupenky na čtvrtek koupit taky přímo na akci v den konání.

Vstupenky jsou teď dostupné on-line, ale nebojte, už brzy vám představíme seznam kamenných prodejen, kde si své lístky pořídíte osobně.

Na co se můžete letos těšit? Třeba na Wohnout, Tublatanku, Dymytry, Rybičky 48, Inekafe, Walda Gang, Polemic, Circus Problem, Arakain, Skyline nebo Polemic. K tomu spousta piva a dobrého jídla, a to už za to určitě stojí.

Tak neváhejte a obstarejte si místo na našich tradičních Pivních slavnostech!


KUPTE SI VSTUPENKY

Ubytování na Slavnostech piva?

Dojeli jste k nám z větší dálky a přemýšlíte, kde složíte na pár chvil během nabitého víkendu hlavu (pokud tedy na to bude čas)? Hlásíme, že pro vás máme na letošek připravené hned 2 kempy. Jeden přímo v areálu, v centru dění. Pokud plánujete rozbít tábor zde, tak si pospěšte, kapacita je omezená. Do druhého kempu na louce se pak určitě vejdou všichni ostatní, v kempu L je možné postavit až 500 stanů. A tady budete mít hned po ruce parkoviště, kde lze ZDARMA zaparkovat na celé tři dny své plechové miláčky. Podrobnosti k ubytování najdete ZDE.